Peldēšana pieaugušajiem un bērniem. Ja jums ir nepieciešams iemācīties prasmi pārliecinoši turēties uz ūdens, ja jums ir vēlēšanās iemācīties peldēt, ja jūs brauksiet uz siltajām zemēm un gribēsiet vērot zemūdens pasauli, bet nemākat lietot ūdens masku un gaisa trubiņu, ja jūs vēlaties papildināt iemaņas zemūdens ekipējuma lietošanā – lūdzu, vēršaties pie mums!

Mums ir liela pieredze bērnu un pieaugušo peldētapmācībā .

Ja jūs vēlaties apgūt prasmi un pārliecību peldēt, ja jums ir vēlme iemācīties peldēt sporta stilos, ja jūs dodaties uz siltajām zemēm un vēlaties vērot zemūdens pasauli, bet neprotat izmantot masku un elpošanas trubiņu, ja jūs gribat apgūt niršanas prasmi ar akvalangu,

sazinieties ar mums! Mums ir liela pieredze bērnu, sieviešu un vīriešu apmācībā neatkarīgi no vecuma un kompleksijas.

No 1 līdz 4 gadu vecumam

Bērniem piedāvāju sadraudzēties ar ūdeni, spēt atbrīvoties baseinā, pareizi iemācīties gulēt uz ūdens, pareizi elpot un pareizi kustināt rociņas un kājiņas. Tā kā nodarbības notiek spēļu un rotaļu formā, tad mazais ar smaidu baudīs ūdens priekus. Tas ir ļoti svarīgi, jo peldētapmācības nodarbībās gūtās iemaņas nekad neizzūd un saglabājas visu atlikušo mūžu. Individuāla pieeja katram, ņemot vērā vecumu un psiholoģisko sagatavotību!

NO 5 LĪDZ 9 GADU VECUMAM

Jo agrāk bērns pieradīs pie ūdens un iemācīsies peldēt, jo agrāk un pilnīgāk ūdens pozitīvā ietekme iedarbosies uz bērna organismu. Nodarbību laikā bērns iemācās brīvi un pareizi turēties uz ūdens, pastiprinātu uzmanību pievēršot pareizai, ritmiskai elpošanai un ķermeņa stāvoklim. Iemācās vienu vai vairākus peldēšanas stilus, kas nākotnē palīdz izvairīties no nelaimes gadījumiem uz ūdens. Peldētprasme ne tikai uzlabos bērna fizisko un psiholoģisko stāvokli, bet arī vispusīgi attīstīs un norūdīs, kas ļaus sekmīgi pretoties dažādām saaukstēšanās slimībām. Nodarbības ir interesantas, vispusīgas un tendētas uz balsta un kustību aparāta attīstību, muskuļu pamatgrupu attīstīšanu, stājas korekciju, svara un plakanās pēdas kontroli. Individuāla pieeja katram, ņemot vērā vecumu un fizisko sagatavotību.

NO 10 LĪDZ 14 GADU VECUMAM

Ja nav apgūti peldēšanas pamati, pirmās peldēšanas prasmes un iemaņas, tad jāsāk ar tām. Ja turpināt pilnveidot gūtās iemaņas, tad nodarbībās tiek uzlabota visu peldēšanas veidu tehnika, attīstītas visas fiziskās īpašības, veiksmīgi rosināts sacensību gars, spēja būt disciplinētam, vēlme piedalīties sacensībās, spēt cīnīties līdz galam, nepadoties, audzināt savu raksturu. Bērni ir pārliecināti par sevi, veikli un prasmīgi peldētāji. Individuāla pieeja katram, ņemot vērā vecumu un iepriekšējo sagatavotību!