Vakuummasāža apvieno klasisko banku terapiju ar mūsdienu tehnoloģiskajām un ergonomiskajām iespējām, vakuuma spiediena stiprumu dozējot atbilstoši klienta subjektīvām sajūtām un risināmajām estētiskajām problēmām. VM darbības pamatprincips balstās uz spiediena maiņas terapiju – negatīvā un pozitīvā spiediena maiņas iedarbību uz mīkstajiem audiem. To pielieto gan sejas, gan krūšu, gan ķermeņa estētiskajā medicīnā.
Vakuummasāžagalvenie iedarbības principi ķermeņa kopšanā ir – limfmezglu aktivācija, limfodrenāža, tauku šūnu metabolisma veicināšana (taukaudu šķelšana un apjoma samazināšana), saistaudu formēšana un ādas tonusa uzlabošanai, kā arī rehabilitācijas periodā pēc ķermeņa plastiskās ķirurģijas metodēm (tauku atsūkšanas un vēdera plastikas, to veicot etapveidīgi, vairākās fāzēs.)
Vakuummasāža ir viena no efektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu un tauku nogulsnējumu likvidēšanu. Tās pamatā ir metode, kas balstīta uz ādas receptoru kairinājumu ar retinātu gaisu jeb vakuumu. Vakuummasāžas rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas tece, notiek mehāniska tauku šūnu šķelšana, aktivizējas ādas elpošana, vielmaiņa un vielmaiņas procesa galaproduktu jeb šlakvielu izvadīšana no organisma. Samazinoties tauku šūnu apjomam, āda kļūst gluda un stingra, paaugstinās tās tonuss un elastība.
Vakuummasāža ir labi pazīstama arī kā ārstnieciski – profilaktiska metode, piemēram, pie sasprindzinātiem muskuļiem muguras sāpju gadījumā, kā arī pie vieglām izmaiņām kāju asinsvados, ko pavada tūska un smaguma sajūta īpaši vakaros,taču tai ir arī kontrindikācijas. Piemēram, to neiesaka lokālas ādas infekcijas, paplašināta kapilārā tīklojuma, vēnu varikozes/trombozes, onkoloģisko saslimšanu gadījumos.

Vakuummasāžas laikā nenotiek ādas iestiepšana, jo banciņas viegli pārslīd pāri katram ādas punktam, želejas, eļļas vai krēma kontaktpārklājuma dēļ. Vakuummasāžas laikā var sajust mērenas sāpes, dedzināšanu un siltumu. Masējot audus ar vakuumu zem negatīva spiediena, panāk ādas apsārtumu, ādas sasilšanu, un dažreiz, izvēloties pārāk lielu negatīvo spiedienu, var veidoties asinsizplūdumi. Vakuummasāžas laikā var sajust mērenas sāpes, dedzināšanu un siltumu. Tomēr šis sīkais asinsizplūdums, tā sauktais petehiju efekts ir labvēlīgs un pat vajadzīgs. Tas dod izteiktu „aktīvā centra” sindromu, bet zilumi aptuveni 20 santīmu lielumā ir profesionāli nepieļaujami, pat kaitīgi. Asinsvadiem jāļauj pakāpeniski adaptēties negatīvajiem spiedieniem, tos trenējot- nostiprinot.

Skulpturējošā vakuummasāža ar Weyergans aparātu(Procedūras ilgums: 30-40 min)

1.apm= 35 Eur

5.apm=150 Eur

10.apm=280 Eur

15.apm=375 Eur

Vakuummasāžas kontrindikācijas:

akūtas slimības un hronisko slimību saasināšanās;
audzēji un pietūkumi, ādas defekti iedarbības zonā;
nierakmeņu un žultsakmeņu slimības;
tromboflebīts;
paaugstināta asinsvadu lūšana un asinsvadu caurlaidība;
smagas sirds – asinsvadu slimības.