Aromātiskā masāža 60 min:

Sporta masāža:

Limfodrenāžas masāža:
Masāža iedarbojas uz galvenajiem limfmezgliem, izmantojot slīdošas un spaidošas kustības. Masāžas uzdevums ir izvadīt no organisma lieko šķidrumu un toksīnus, kā arī regulēt vielmaiņu. Ieteicama celulīta, varikozo vēnu slimības sākuma stadijas ārstēšanā, kā arī pirms un pēc plastiskajām operācijām.

Griķu masāža
Pilna ķermeņa masāža, kas tiek veikta ar linu maisiņiem, kuros sabērti griķi. Tiem piemīt spēja uzsūkt sevī toksīnus no organisma, tādejādi novēršot saspringumu un jebkādas stresa pazīmes. Šai masāžai ir ārstnieciski profilaktiska ietekme, un tā ir ieteicama osteohondrozes gadījumā, kā arī pēc smagas fiziskas slodzes vai kuņģa darbības traucējumu gadījumā. Tā ir laba procedūra arī smēķētājiem, jo masāžas laikā notiek detoksikācija un plaušu „vēdināšana”. Šī masāža ir efektīva arī anticelulītu programmām. No uzsildīto maisiņu plūstošā siltuma kapilāri uzpildās ar arteriālajām asinīm un tādā veidā uzlabo asinsrites mikrocirkulāciju.

Šokolādes masāža
Atslābinoša masāža. Tā tiek veikta ar vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām, lai muskuļus atbrīvotu no uzkrātās spriedzes. Ķermenis tiek palutināts ar speciālu šokolādes sastāvu, kurš patīkami reibina ar savu smaržu. Pēc šīs masāžas uzlabojas ādas kvalitāte, jo procedūras laikā tiek veikts arī pīlings – šokolādes esence satur mazus kakao graudiņus. Šokolāde veicina endorfīna jeb laimes hormona izstrādāšanos, kas nodrošina labu garastāvokli, un iedarbojas kā līdzeklis pret nemieru un skumjām. Šokolādes sastāvā ir antistresa komponenti: kofeīns, tanīns, polifenols un teobromīns, kas labvēlīgi iedarbojas uz vielmaiņu un asinsriti.

Medus masāža
Masāža organisma tonusa paaugstināšanai un veselības stiprināšanai. Sekmē gan asinsrites uzlabošanos dziļākos ādas slāņos un muskuļos, gan veicina audu un iekšējo orgānu barošanu. Medus, atdodot savas bioloģiski aktīvās vielas, absorbē toksīnus un palīdz tos izvadīt no organisma. Ar šīs masāžas palīdzību var efektīvi cīnīties ar celulītu, veicot to problemātiskajās vietās. Šī masāža noder arī limfas plūsmas paātrināšanai un ādas tīrīšanai, kas pēc procedūras kļūst zīdaināka un elastīgāka. Nogludinās arī zemādas izciļņi un uzlabojas organisma vispārējais stāvoklis.

Anticelulīta masāža
Masāža estētisku problēmu risināšanai. Šī masāža stimulē „jaunības olbaltumvielu” (elastāns un halogēns) attīstību, uzlabo asins cirkulāciju, īpaši pastiprina mikrocirkulāciju zemādas tauku slānī un nodrošina ar dabisku limfodrenāžu. Rezultātā samazinās tauku šūnu daudzums organismā, kas arī ir šīs masāžas mērķis. Mazinot celulītu problemātiskajās ķermeņa zonās, masāža padara ādu tvirtāku. Anticelulīta kāju un gūžu masāža veic efektīvu iedarbību uz problemātikajām ķermeņa vietām, tādejādi nostiprinot gūžu formas un padarot tās estētiski pievilcīgas, stingras un tvirtas.